توضیحاتی پیرامون سقف کششی

این محتوا پیرامون موضوعاتی از قبیل تاریخچه سقف کششی و سقف کششی باریسول و توضیحاتی پیرامون ان برایتان سخن خواهد گفت اگر علاقمند به مطالعه در زمینه دکوراسیون منزل هستید خواندن این مطلب مفید را از دست ندهید ؛  باید گفت این نوع سقف ها ابتدا در سوئد ساخته شدند ، سپس در کشور های اروپای غربی به طور گسترده ای رواج پیدا کردند .

در این متن می خواهیم توضیح مختصری درباره  تاریخچه سقف کششی و سقف کششی باریسول برای شما عزیزان صحبت به میان آوریم ؛ اگر به خواندن تاریخچه و هم چنین دکوراسیون منزل علاقه دارید ، بهتر است که مطالعه این متن مفید را از دست ندهید .

سقف کششی از کجا آمده است ؟

در پاسخ به این سوال پیرامون بررسی گذشته سقف کششی ، باید گفت این نوع سقف ها ابتدا در سوئد ساخته شدند ، سپس در کشور های اروپای غربی به طور گسترده ای رواج پیدا کردند ؛ زمان دقیق ساخت این سقف ها به سال ۱۹۶۹ میلادی بر می گردد ؛ اولین نوع سقف کششی که به سقف باریسول نیز معروف است ، در شرکتی به همین نام در اروپا ساخته  و تولید شد ؛ فعالیت اصلی این شرکت یعنی شرکت باریسول (BARISOL) در زمینه ساخت این نوع سقف ها از سال ۱۹۷۵ آغاز شد .

توضیحی جهت آشنایی مختصر با سقف کششی

این سقف ها از انواع سقف های کاذب هستند ، اما تفاوتی با هم دارند و آن داشتن حالت کشسانی سقف های کششی می باشد .

دلیل نامیده شدن به این نام

نحوه استفاده از آن بدین صورت است که به وسیله حرارت کشیده شده و به این دلیل به این نام خوانده می شود .

سقف کششی

سقف کششی

آیا از سقف کششی فقط در سقف استفاده می شود ؟

جواب این سوال خیر است ؛ اما شاید بگویید پس چرا در ترکیب این کلمه از سقف استفاده شده است ؟ باید بگویم به دلیل استفاده اکثر افراد از این ابزار در سقف منازلشان این وسیله به نام عمومی سقف کششی در بین عوام شناخته شده و نیز خوانده می شود ؛ واما برخی از دیگر استفاده های این وسیله را با هم بر می شماریم :

  • نورپردازی
  • دیوار های منازل
  • پانل های موجود در نمایشگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Buttonتماس سریع