توضیحاتی پیرامون سقف کششی

این محتوا پیرامون موضوعاتی از قبیل تاریخچه سقف کششی و سقف کششی باریسول و توضیحاتی پیرامون ان برایتان سخن خواهد گفت اگر علاقمند به مطالعه در زمینه دکوراسیون منزل هستید خواندن این مطلب مفید را از دست ندهید ؛  باید گفت این نوع سقف ها ابتدا در سوئد ساخته شدند ، سپس در کشور های اروپای غربی به طور گسترده ای رواج پیدا کردند .

در این متن می خواهیم توضیح مختصری درباره  تاریخچه سقف کششی و سقف کششی باریسول برای شما عزیزان صحبت به میان آوریم ؛ اگر به خواندن تاریخچه و هم چنین دکوراسیون منزل علاقه دارید ، بهتر است که مطالعه این متن مفید را از دست ندهید .

سقف کششی از کجا آمده است ؟

در پاسخ به این سوال پیرامون بررسی گذشته سقف کششی ، باید گفت این نوع سقف ها ابتدا در سوئد ساخته شدند ، سپس در کشور های اروپای غربی به طور گسترده ای رواج پیدا کردند ؛ زمان دقیق ساخت این سقف ها به سال ۱۹۶۹ میلادی بر می گردد ؛ اولین نوع سقف کششی که به سقف باریسول نیز معروف است ، در شرکتی به همین نام در اروپا ساخته  و تولید شد ؛ فعالیت اصلی این شرکت یعنی شرکت باریسول (BARISOL) در زمینه ساخت این نوع سقف ها از سال ۱۹۷۵ آغاز شد .

توضیحی جهت آشنایی مختصر با سقف کششی

این سقف ها از انواع سقف های کاذب هستند ، اما تفاوتی با هم دارند و آن داشتن حالت کشسانی سقف های کششی می باشد .

دلیل نامیده شدن به این نام

نحوه استفاده از آن بدین صورت است که به وسیله حرارت کشیده شده و به این دلیل به این نام خوانده می شود .

سقف کششی

سقف کششی

آیا از سقف کششی فقط در سقف استفاده می شود ؟

جواب این سوال خیر است ؛ اما شاید بگویید پس چرا در ترکیب این کلمه از سقف استفاده شده است ؟ باید بگویم به دلیل استفاده اکثر افراد از این ابزار در سقف منازلشان این وسیله به نام عمومی سقف کششی در بین عوام شناخته شده و نیز خوانده می شود ؛ واما برخی از دیگر استفاده های این وسیله را با هم بر می شماریم :

  • نورپردازی
  • دیوار های منازل
  • پانل های موجود در نمایشگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس سریع