کاربردهای سقف های کشسان چیست؟ 

طراحی های مدرن این امکان را فراهم می آورد که با استفاده از مصالح مقاوم و زیبا محیطی منحصر به فرد را تجربه کنید. سقف کشسان از جمله طراحی هایی است که زیبایی چشمگیری دارد،  و با توجه به کاربردهای سقف های کشسان می توان این سقف کاذب را در محیط های مختلف به کار گرفت.

كاربردهاي سقف های کشسان

سقف کشسان نوعی سقف کاذب بوده که به کمک مصالحی مانند pcv ساخته می شود. طراحی این نوع سقف به گونه ای است که برای انواع محیط ها مناسب بوده و می توان به آسانی آن را نصب و اجرا کرد. با توجه به کاربردهای سقف های کشسان در فضا های مختلف جزو ممتاز ترین سقف های کاذب بوده، و سازگاری بالای آن کمک می کند که در هر مکانی که تمایل داشته باشید آن را به راحتی نصب نمایید.

سقف کشسان عایق صدا 

جنس سقف کشسان از موادی ساخته شده که صدا را به خود جذب می کند و مانع عبور آن می شود، بنابراین یکی از کاربردهای سقف های کشسان در محیط های اداری و اتاق های کنفرانس می باشد. همچنین در استودیو ضبط صدا، سالن های تئاتر و سینما که هدایت صدا اهمیت ویژه ای دارد می توان از این سقف کاذب استفاده کرد.

خاصیت آنتی باکتریال سقف کاذب

پاکیزگی و خاصیت دفع قارچ و باکتری سقف کشسان آن را برای طراحی در محیط های حساس مانند مطب پزشکان، اتاق عمل، آزمایشگاه و… در اولویت قرار می دهد. این سقف هم طراحی های زیبا و آرامش بخشی دارد و هم با توجه به نظافت آسان آن و ویژگی آنتی باکتریال می توان با خیال آسوده از آن استفاده کرد. 

ضد رطوبت بودن سقف کشسان

یکی از ویژگی های سقف کشسان که آن را برای محیط هایی مانند حمام، استخر، سرویس بهداشتی، سالن جکوزی و… مناسب نشان می دهد، ضد رطوبت بودن آن است. این سقف از جنس pvc ساخته شده و مانع جذب رطوبت می شود، و از ایجاد نم و خوردگی در سقف هم جلوگیری می کند، بنابراین برای محیط های مرطوب انتخاب مناسبی است. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
تماس سریع