مجموعه دکو نوین

سقف کشسان در آبادان

برای اینکه به معنی واقعی سقف کشسان و سقف کششی پی بریم ابتدا باید بدانیم این نوع سقف ها در کل چی هستند. سقف کاذب به سقف هایی می گویند که از سقف اصلی مان پایین تر نصب می شود. برای زیبایی کار معمولا از این نوع سقف ها استفاده میکنند اما در پوشش دادن لوله های تاسیساتی و اتصالات و ایرادات نیز از ان استفاده میکنند. سقف کششی باریسول نام دیگر آن سقف کشسان است که نوعی از سقف کاذب است. جنس این نوع سقف ها از پارچه ای خاص است که به ان پارچه کششی نیز می گویند تولید می شود. که از جنس های مختلف ضد اشتعال ساخته میشود و شدیدا خاصیت انعطاف پذیری را دارد.

سقف کشسان نپو اسکای

سقف کشسان یا کششی باریسول چیست ؟ 

سقف کشسان پدیده‌ای نوظهور در زمینه‌ی ارتقاء دکوراسیون منزل محسوب می‌شود و استفاده از این نوع سقف در سال‌های گذشته با اقبال بسیار مناسبی از سوی مردم همراه بوده است.

این سقف‌ها به دلیل ویژگی‌های بارز خود گزینه‌ی مناسب و ارزان قیمتی برای تغییر دکوراسیون منزل هستند و استفاده از آن‌ها می‌تواند زیبایی و کارایی منزل شما را در طولانی مدّت حفظ نماید.

علاوه بر این موارد، استفاده از سقف کشسان دارای برتری‌های دیگری نسبت به استفاده از سایر پوشش‌ها می‌باشد که در ادامه می‌توانید با برخی از آن‌ها آشنا شوید و به اهمیّت و نقش این نوع سقف در تغییر دکوراسیون منزل پی ببرید.

سقف کشسان مجموعه دکونوین

خرید سقف کشسان در آبادان

جهت خرید سقف کشسان در شهر آبادان کافیست با مشاورین مجموعه نپواسکای تماس گرفته و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید ما همیشه آماده هستیم پشتیبانی ، خرید و نصف راه اندازی سقف کششی شما را در آبادان برعهده بگیریم.

قیمت سقف کشسان در آبادان

مجموعه نپواسکای آمادگی دارد با ارائه بهترین مشاوره و در اختیار قرار دادن بهترین کیفیت سقف های کششی با قیمت مناسب با شما عزیزان همکاری نماید. 

نصب سقف کشسان در آبادان

اگر از مجموعه نپواسکای سقف کششی دلخواه خود را تهیه کرده اید دیگر نگران نصب و راه اندازی سقف کششی خود نباشید نفرات متخصص ما در سراسر کشور آمادگی دارند تا خدمات در محل را برای نصب سقف کشسان شما در شهر ابادان رو داشته باشند.

شما با این عنواین به سایت ما وارد شدید امیدوارم از خدمات ما استفاده نمایید : سقف کششی در آبادان – سقف کششی باریسول در آبادان – سقف کشسان در آبادان 

 

معایب و مزایای سقف های کشسان ( کششی ) 

  • طرّاحی زیبا و چشم نواز
  • مقاومت و ماندگاری بسیار بالای سقف کششی باریسول در گذر زمان
  • آسان بودن فرایند نصب و اجرای سقف کشسان
  • امکان اجرای آن بر روی دیوار و ستو‌ن‌های خانه
  • امکان جدا سازی و انتقال سقف کشسان
  • پوشاندن ایرادات و نواقص سقف و دیوار‌ها با استفاده از سقف کششی

سقف کششی مجموعه دکونوین

جهت دریافت مشاوره رایگان و خرید لطفا با شماره تلفن های زیر تماس حاصل نمایید :

تلفن همراه ۱ : ۰۹۱۴۱۱۴۰۶۱۸

تلفن همراه ۲ : ۰۹۱۴۲۳۴۵۶۷۹

تلفن دفتر فروش : ۰۴۱۳۳۲۰۲۵۸۳ – آقای باقر دانا

نشانی دفتر مرکزی : ولیعصر خ فروغی خ شیخ محمد خیابانی ساختمان خیابانی طبقه ۲واحد ۴

فهرست
تماس سریع