سقف کشسان نپو اسکای

از جمله کامل ترین سقف کاذب دکوراتیو و جایگزین سقف های کاذب قدیمی می باشد .

کاربرد آن در ایران رو به پیشرفت است و دلیل استفاده از این نوع متریا ل و سقف ها مزایای زیاد و کاربردی آن هاست .سقف های کشسان تلفیقی از ایمنی ،سلامت و زیبایی است .

سقف های کشسان از گونه های سقف های دکوراتیو می باشد و ترکیب منحصر به فردی از زیبایی و خلاقیت و نوع آوری می باشد. شما میتوانید تمام چیزی که در فکر دارید با این نوع متریال به واقعیت تبدیل کنید .

از مزایای این سقف ها امکان چاپ و نورگذر بودن متریال و فرم دهی خاص آن است .

هرموقع نیاز به دسترسی به فضای پشت سقف باشدمیتوان در اندک زمان ممکن سقف را باز کرد و بست . سقف های کشسان نپو اسکای قابلیت جابه جایی نیز دارند که هنگام نقل مکان مشتری به خانه جدید میتوان سقف را باز کرده و مجددا در محل جدید نصب کرد .

استفاده از سقف کشسان برای افزایش زیبایی خانه‌ها در سال‌های گذشته با شیوع چشم‌گیری همراه بوده است و این مسئله موجب بوجود آمدن سوالات و ابهاماتی در رابطه با میزان کارایی این سقف‌ها در ذهن مردم شده است. در این مقاله قصد داریم تا اطّلاعاتی را در رابطه با این سقف‌‌ها و مزایای استفاده از آن‌ها به شما عزیزان

سقف کشسان چیست و استفاده از آن چه مزایایی را به همراه دارد ؟

سقف کشسان پدیده‌ای نوظهور در زمینه‌ی ارتقاء دکوراسیون منزل محسوب می‌شود و استفاده از این نوع سقف در سال‌های گذشته با اقبال بسیار مناسبی از سوی مردم همراه بوده است.

این سقف‌ها به دلیل ویژگی‌های بارز خود گزینه‌ی مناسب و ارزان قیمتی برای تغییر دکوراسیون منزل هستند و استفاده از آن‌ها می‌تواند زیبایی و کارایی منزل شما را در طولانی مدّت حفظ نماید.

علاوه بر این موارد، استفاده از سقف کشسان دارای برتری‌های دیگری نسبت به استفاده از سایر پوشش‌ها می‌باشد که در ادامه می‌توانید با برخی از آن‌ها آشنا شوید و به اهمیّت و نقش این نوع سقف در تغییر دکوراسیون منزل پی ببرید.

 

قیمت سقف کشسان

سقف کشسان یکی از جدید‌ترن پوشش‌های استفاده شده در صنعت دکوراسیون می‌باشد

سقف کشسان چیست؟

سقف کشسان نوعی از سقف کاذب محسوب می‌شود که دارای ویژگی‌های خاص و منحصر به فردی می‌باشد و این مورد باعث شده است تا این نوع از پوشش‌ها به گزینه‌ی ایده‌آلی برای افزایش زیبایی‌ اتاق‌ها و پذیرایی تبدیل شوند.

سقف‌های کشسان دارای ساختاری از جنس پی وی سی می‌باشند و امکان چاپ طرح‌های دلخواه بر روی آن‌ها وجود دارد و استفاده از سیستم نورپردازی در کنار این نوع پوشش‌ها برای بهبود زیبایی سقف می‌تواند نتایج خارق‌العادّه و زیبایی را پدیدار کند و این مسئله موجب شده است تا مردم با شور و شوق بسیار بالایی برای نصب سقف کشسان اقدام نمایند و از مزایای آن شگفت زده شوند.

برای اجرا و پیاده‌سازی سقف کشسان از گرما استفاده می‌شود زیرا همان‌گونه که از نام این نوع پوشش مشخّص است، این سقف‌ها دارای خواصیّت کشسانی هستند و استفاده از گرما موجب تقویت این ویژگی می‌شود.

این نوع پوشش‌ها بر روی پروفیل‌هایی که از قبل بر روی دیوار‌های اتاق و یا محل اجرا قرار گرفته‌اند نصب می‌شوند و با استفاده از رابط‌هایی در جایگاه خود سفت می‌گردنند و نصب و راه اندازی آن‌ها مشکل خاصّی را برای شما ایجاد نخواهد کرد.

و این ویژگی یکی از دلایل اصلی محبوبیّت سقف کشسان در میان مشتریان و علاقه‌مندان به این نوع سقف می‌باشد.

در ادامه می‌توانید با برخی از ویژگی‌های بارز این نوع پوشش‌ها آشنا شوید و اطّلاعات بیشتری را در این زمینه کسب کنید.

خرید سقف کشسان

این پوشش‌ها از پی وی سی ساخته شده‌اند و از مقاومت بالایی در برابر رطوبت برخوردار هستند

مزایا و ویژگی‌های بارز سقف کشسان:

طرّاحی زیبا و چشم نواز:

این مورد یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های سقف کشسان محسوب می‌شود زیرا زیبایی نتایج بدست آمده یکی از اهداف استفاده از سقف‌های کشسان می‌باشد و این نوع پوشش توانسته است تا در این زمینه موفّق ظاهر شود.

همان‌گونه که قبلاً به آن اشاره شد، سقف‌های کشسان از جنس پی وی سی ساخته شده‌اند و این ویژگی امکان چاپ طرح‌های دلخواه و دقیق بر روی بافت آن‌ها را فراهم کرده است و شما مجاز هستید تا هر نوع طرح و عکس جذّابی را بر روی این پوشش‌ها اجرا کنید و این مورد موجب شده است تا این سقف‌ها از نظر زیبایی نتایج بدست آمده یک سر و گردن بهتر از سایر انواع پوشش‌ها باشند و بتوانند رضایت کامل مشتریان را جلب کنند.

همچنین، امکان اجرای طرح‌های سه بعدی بر روی ساختار سقف کشسان وجود دارد و در واقع، طرح‌های سه بعدی جزو الگوهای محبوب در میان مصرف کنندگان هستند و استفاده از این ایده برای افزایش زیبایی سقف منزل با کمک سقف کشسان عملی می‌باشد و شما می‌توانید از زیبایی چشم‌نواز این نوع تصاویر برای زیبایی و جذّابیت بیشتر اتاق‌ خواب، پذیرایی و آشپزخانه‌ی خود استفاده کنید.

انواع سقف کشسان

استفاده از سقف کشسان مزایای بسیاری را به همراه دارد

مقاومت و ماندگاری بسیار بالای سقف کشسان در گذر زمان:

استفاده از پی وی سی برای ساخت سقف کشسان مزایای بسیاری را با خود به همراه داشته است و یکی دیگر از این مزایا ماندگاری و دوام بسیار بالای این نوع پوشش‌ها در گذر زمان می‌باشد.

پی وی سی ساختاری بسیار مقاوم محسوب می‌شود و تغییرات بسیار کمی را با گذشت زمان و تغییرات محیطی متحمّل می‌شود و این ویژگی باعث شده است تا این مادّه به گزینه‌ای بسیار مناسب و کاربردی برای استفاده در ساخت سقف‌های کشسان تبدیل شود. این پوشش‌ها ضدّ آب محسوب می‌شوند و تمیز کردن آن‌ها بسیار آسان و ساده است و قرار گرفتن این دو ویژگی در کنار یکدیگر موجب شده است تا سقف کشسان در گذر زمان دچار افت کیفیّت و افت رنگ نشود و همچون روز اوّل زیبا و جذّاب به نظر برسد.

لازم به ذکر است که این پوشش‌ها علاوه بر خاصیّت ضدّ آب بودن از مقاومت بسیار بالایی در برابر آتش و حرارت مستقیم نیز برخوردار هستند و این مسئله باعث تقویت خواص و کاربردهای آن‌ها شده است و نگرانی‌های مصرف کنندگان در رابطه با وضعیت این پوشش‌ها در صورت وقوع آتش سوزی را برطرف کرده است.

 

نصب سقف کشسان

فرایند نصب سقف کشسان بسیار ساده و بدون کثیف کاری است!

آسان بودن فرایند نصب و اجرای سقف کشسان:

سهولت اجرای پروژه‌ی سقف یکی از مواردی است که همواره مورد توجّه مشتریان بوده است و بسیاری از مردم به سراغ سقف‌هایی می‌روند که پیاده‌سازی آن‌ها با دردسر‌ها و مشکلات کم‌تری همراه است.

سقف کشسان از این نظر نیز نسبت به رقبای اصلی خود پیشی گرفته است و پیاده‌سازی آن به زمان بسیار کم‌تری نیاز دارد و امکان اجرای آن در کم‌تر از ۲۴ ساعت فراهم است.

همان‌گونه که قبلاً به آن اشاره شد، این سقف‌ها با استفاده از گرما بر روی پروفیل‌هایی که بر روی دیوار‌های مجاور قرار گرفته‌اند نصب می‌شوند و بهتر است.

به این نکته توجّه نمایید که نصب آن‌ها با کم‌ترین میزان کثیف کاری و یا ایجاد دردسر برای ساکنان منزل همراه است و نیازی به تغییر ساختار دیوار‌ها در هنگام نصب این پوشش‌ها وجود ندارد و این موارد جزو دلایل تمایل فراوان مشتریان برای استفاده از سقف کشسان به جای سایر انواع پوشش‌ها برای افزایش زیبایی منزل هستند.

امکان اجرای آن بر روی دیوار و ستو‌ن‌های خانه:

استفاده از طرح‌های سه بعدی و چشم‌نواز برای ساخت سقف کشسان علاوه بر زیبایی بیشتر این پوشش‌ها، کاربردهای دیگری را نیز برای سقف‌های کشسان تعریف کرده است و امروزه از این نوع پوشش برای افزایش زیبایی و جذّابیت دیوار‌ها و ستون‌های منزل نیز استفاده می‌شود و این ویژگی نشان دهنده‌ی انعطاف‌پذیری بالای این سقف‌ها می‌باشد.

دکوراسیون منزل دارای ابعاد بسیار گسترده‌ای است و استفاده از سقف کشسان یکی از جدید‌ترین ایده‌ها برای تغییر دکوراسیون منزل محسوب می‌شود و از آن‌جایی که امکان پیاده‌سازی الگوهای زیبای این پوشش‌ها در بسیاری از سطوح منزل از جمله سقف و دیوار اتاق‌ها، پذیرایی و یا ستون‌ها وجود دارد، می‌توان از این پوشش نسبتاً ارزان و ساده برای ارتقاء زیبایی و جذّابیت قسمت‌های مختلف خانه استفاده کرد و از مزایای آن‌ بهره‌مند شد.

امکان جدا سازی و انتقال سقف کشسان:

سقف‌های کشسان پوششی دائمی محسوب نمی‌شوند و در صورت نیاز می‌توان آن‌ها را جدا کرد و به مکان دیگری انتقال دارد و این ویژگی موجب آسودگی خاطر مشتریان و خریداران شده است.

در برخی از موارد ممکن است که شما از الگوی انتخاب شده رضایت نداشته باشید یا اینکه قصد دارید تا به منزل دیگری نقل مکان کنید و در این حالت می‌توانید سقف را به راحتی جدا نمایید و آن را در مکان جدید نصب کنید و با مشکلی در رابطه با جدا کردن و انتقال آن‌ مواجه نشوید.

پوشاندن ایرادات و نواقص سقف و دیوار‌ها با استفاده از سقف کشسان:

ترک‌های موجود بر روی گچبری خانه، آثار ناشی از نفوذ آب به سقف، سیم‌های روکار، و لوله‌های تاسیسات جزو مواردی هستند که می‌توانند زیبایی منزل شما را تحت تاثیر قرار دهند و جلوه‌ی بسیار ناخوشایندی را به نمایش بگذارند و شما می‌توانید از سقف کشسان برای پوشاندن تمامی این موارد استفاده نمایید و از مزایای فراوان این پوشش‌ها بهره‌مند شوید.

همچنین، لازم به ذکر است که سقف‌های کشسان در برابر گرما عایق هستند و استفاده از آن‌ها با جلوگیری از عبور گرما از دیوار‌ها و سقف‌ها در فصل‌های سرد سال موجب کاهش مصرف انرژی خواهد شد و فضایی گرم و دلنشین را برای شما فراهم خواهد کرد.

سقف های کشسان از مقاومت مناسبی در برابر نفوذ صدا نیز برخوردار است و این ساختار‌ها از عبور صدا میان طبقات جلوگیری خواهند کرد و آرامش منزل شما را افزایش خواهند داد و امکان بهره‌مندی از موارد گفته شده در کنار سایر مزایای این سقف‌ها برای شما عزیزان وجود دارد.

آیا رطوبت محیطی موجب کاهش بازده و عمر مفید سقف کشسان می‌شود؟

خیر! در ساخت سقف از پی وی سی استفاده شده است و این مادّه کاملاً ضد آب می‌باشد و حتّی مواجهه‌ی طولانی مدّت با رطوبت نیز موجب کاهش کارایی و زیبایی آن‌ نمی‌شود و طرح‌های استفاده همچون روز اوّل جذّاب و بدون تغییر باقی خواهند ماند.

ابهامات بسیاری در رابطه با استفاده و یا عدم استفاده از سقف‌های کشسان در مناطق شمالی کشور که به صورت دائمی در مواجهه با رطوبت بالا قرار دارند وجود دارد و بسیاری از مشتریان از ترس خراب شدن پوشش سقف خود تمایلی را برای استفاده از این نوع سقف‌ها از خود نشان نمی‌دهند.

در این رابطه لازم به ذکر است که این پوشش‌ها قابل شستشو هستند و حتّی مواجهه‌ی طولانی مدّت با رطوبت بالا نیز موجب تغییر کیفیّت و زیبایی سقف های کشسان نخواهد شد و شما می‌توانید با خیالی آسوده برای استفاده از این نوع پوشش‌ها اقدام کنید و دیگر نگران خرابی یا افت کیفیّت پوشش سقف خود نباشید.

زیبایی سقف کشسان

سقف‌های کشسان از نظر زیبایی و دوام جزو بهترین پوشش‌ها برای سقف اتاق‌ها، پذیرایی و دیوار‌ها هستند

آیا سقف کشسان قابلیّت رقابت با کناف از نظر زیبایی و بازده را دارا می‌باشد؟

سقف گزینه‌ای ارزان قیمت و در دسترس برای تغییر دکوراسیون خانه می‌باشد و استفاده از آن مزایای بسیاری را به همراه دارد ولی با این حال، اختلاف نظر‌هایی میان متخصصان دکوراسیون در رابطه با میزان بازده سقف و کناف وجود دارد و دلیل این مسئله این مورد است که هر کدام از این پوشش‌ها دارای مزایا و معایب مخصوص به خود هستند.

سایر خدمات مجموعه نپوسکای :

استفاده از سقف‌های کشسان به هزینه‌ی کم‌تری نیاز دارد و اجرای آن‌ها ساده‌تر است و از آنجایی که میزان ماندگاری این پوشش‌ها با گذر زمان دچار تغییر نمی‌شود، به نظر می‌رسد که استفاده از این نوع پوشش‌ها اقدامی مناسب برای کسانی محسوب می‌شود که قصد صرف کردن هزینه‌های سنگین برای تغییر دکوراسیون منزل خود را ندارند و می‌‌خواهند با صرف هزینه‌ای مناسب از یک سقف زیبا، با دوام و کاربردی بهره‌مند شوند.

جهت دریافت مشاوره رایگان و خرید لطفا با شماره تلفن های زیر تماس حاصل نمایید :

تلفن همراه ۱ : ۰۹۱۴۱۱۴۰۶۱۸
تلفن همراه ۲ : ۰۹۱۴۲۳۴۵۶۷۹
تلفن دفتر فروش : ۰۴۱۳۳۲۰۲۵۸۳ – آقای باقر دانا

نشانی دفتر مرکزی : ولیعصر خ فروغی خ شیخ محمد خیابانی ساختمان خیابانی طبقه ۲واحد ۴

فهرست
تماس سریع